- Home
- Bestemmingen
- Amerika
- Mexico
- Uitbreidingen
El Chepe: de mooiste treinreis van Mexico

DAG 01 | Chihuahua (O)
De binnenlandse vlucht brengt je naar Chihuahua, de toegangspoort tot de Barrancas del Cobre (de Koperen Kloof). Onze lokale vertegenwoordiger brengt jou naar het levendige historische centrum met haar elegante kathedraal en het sfeervolle plaza de armas. Je bezoekt het Palacio de Gobierno met indrukwekkende muurschilderingen van Aarón Piña Mora, die de geschiedenis van Mexico tot leven brengen. Het Museo Pancho Villa brengt je dichter bij de verhalen van deze legendarische revolutionair en het bijzondere Quinta Gameros zal je verrassen.
DAG 02 | Chihuahua – Creel (O)
Na het ontbijt reis je over land naar het bergdorpje Creel, dat ooit door de spoorwegmaatschappij werd gesticht. Onderweg stop je in Ciudad Cuauhtémoc, waar de Mennonieten je hun manier van leven tonen. Bij aankomst in Creel voel je meteen de frisse berglucht en het relaxte ritme van dit charmante dorp. Deze namiddag ontdek je de prachtige natuur rond het stadje: het sereen gelegen Lago Arareco, de mysterieuze Valle de los Monjes met grillige rotsformaties die door de wind zijn uitgeslepen, de Misión San Ignacio en een grotwoning van de Tarahumara of de Rarámuri zoals ze zichzelf noemen. Een eerste kennismaking met de uitgestrekte Sierra Tarahumara.

DAG 03 | Creel – Barrancas del Cobre (O,L,D)
We rijden over land naar Piedra Volada en de markt van Divisadero, allebei spectaculaire uitzichtpunten over de Barrancas del Cobre. In het Parque Nacional Barrancas del Cobre geniet je van een ongeëvenaard panorama en beleef je een avontuurlijke dag in de natuur bij de Tarahumarabevolking. Test je moed op de via ferrata, de ziplines of zweef met de kabelbaan over de diepte van de canyon en geniet van het uitzicht.
DAG 04 | Barrancas del Cobre – El Fuerte (O)
Na het ontbijt word je naar het station gebracht waar je aan boord gaat van de Chepe Express. De vier en half uur durende treinrit van Divisadero naar El Fuerte voert je diep de spectaculaire Koperen Canyon in. Onderweg ontvouwen zich uitgestrekte berglandschappen, diepe ravijnen en authentieke dorpjes in een caleidoscoop van kleuren en vormen.
DAG 05 | El Fuerte – Los Mochis
Wandel nog even door het pittoreske centrum van het magische dorpje El Fuerte vooraleer je transfer je naar de luchthaven van Los Mochis brengt of naar Topolobampo voor een verlenging in Baja California.
PRIJZEN
Prijs voor vier nachten vanaf: €990 p.p.